Gold AG
Gold AG
Gold AG

Kanali i vetëm zyrtar i Gold AG i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Gold AG, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:
Connect with Gold AG:
facebook.com/GoldAG.Legend
instagram.com/arianagushi1986
ONIMA:
[email protected]
© 2018 Gold AG. All Rights Reserved

Gold AG - Suhareka
3:28

Gold AG - Suhareka

Pred 8 meseci

Gold AG - History
3:26
Gold AG - Une
3:22

Gold AG - Une

Pred 4 leti

Gold AG - Nguce Ananin
3:52
Gold Ag - Kosova
4:18

Gold Ag - Kosova

Pred 5 leti

Gold AG - Ma i Qarti
3:40
Gold Ag - Shkupi
3:15

Gold Ag - Shkupi

Pred 5 leti

Komentarjev
 1. illyrians rule

  illyrians rulePred 46 minutami

  Shum konge e bukur

 2. Cody Blackb3ard

  Cody Blackb3ardPred 59 minutami

  This hurts my Ears

 3. O Mret

  O MretPred 3 urami

  🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱

 4. güney jacksgüney

  güney jacksgüneyPred 3 urami

  Sqiptare

 5. Erijon dallaveraj

  Erijon dallaverajPred 3 urami

  🦅

 6. florijan dobrunaj

  florijan dobrunajPred 7 urami

  06,12,2019 ende ndegjohet A ka shqipe qe ndegjon ?

 7. N. N

  N. NPred 8 urami

  2019 gold ag ❤❤ duda gg ❤❤

 8. Mevludin Kalezic

  Mevludin KalezicPred 8 urami

  ❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 9. Gjergj Kastrioti

  Gjergj KastriotiPred 9 urami

  ❤️🇦🇱❤️

 10. hana hana

  hana hanaPred 10 urami

  Kjo eshtë shyhrete Behluli dhe Ariani🇦🇱🇦🇱

 11. ERNIMI ERO SHOW

  ERNIMI ERO SHOWPred 10 urami

  mashalla sa bukur

 12. Sabrije Thaqi

  Sabrije ThaqiPred 11 urami

  Ju. lumt. prap. ia. paski. shti. thikën. Sërbis

 13. LEDION LUSHAJ

  LEDION LUSHAJPred 12 urami

  Shume e bukur I love gold ag

 14. LEDION LUSHAJ

  LEDION LUSHAJPred 12 urami

  Qikjo shumë e mir gold

 15. Enesa Berisha

  Enesa BerishaPred 12 urami

  Enesa jom krejt kankt tikom nie dëshir ekom mot pa ni her

 16. Abdyli 1220

  Abdyli 1220Pred 12 urami

  Eh qna ki tesh karin ma Kur pe qet naj kang per Termetin se je vanu pak

 17. Dije Dije

  Dije DijePred 13 urami

  👌 Si gjithmon i veqant e kom dasht kengen e juaj si femi jom rrit me ket zhaner,esht vertet artist i kenge shqipe,

 18. Albania Albania

  Albania AlbaniaPred 13 urami

  Shyqyr qe koka kthy nyoutube ❤

 19. Armand Kamberaj

  Armand KamberajPred 14 urami

  Hallall te qofte.

 20. GuilleCC

  GuilleCCPred 14 urami

  Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

 21. Ivan Ivanic

  Ivan IvanicPred 15 urami

  KOSOVO JE SRBIJA 🇷🇸❤🇷🇸❤🇷🇸

 22. Armende Sylaj

  Armende SylajPred 15 urami

  Hallall Ju qoft. Sdo vdes kurr ky komb I jonn. Hallall edhe. Gjiri nanes baca ademm je nje legjendar I gjall sdo harrohet me rrall e shekuj. Heroi ynn allahu te shperbleft me gjith familje ne xhenet inshallah .gold ag allahu te ruajt kudo qe je vllau jon ❤️🌹

 23. Arlind Gashi

  Arlind GashiPred 15 urami

  Kush mundet me ma dhan nr e arian agushit (Gold AG)

 24. mafija 26

  mafija 26Pred 15 urami

  he had not eaten enough pork to be in fight with macedonian lions

 25. Nicko Niko

  Nicko NikoPred 16 urami

  Rrespekte shum o njeri 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 te pershendes nga grq

 26. Orges Bytyqi

  Orges BytyqiPred 17 urami

  Mergimi eshte burg une jetoj ne zvicerr

 27. Erijon dallaveraj

  Erijon dallaverajPred 17 urami

  🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱 ma tfort

 28. SHKUPI SHKP

  SHKUPI SHKPPred 17 urami

  ❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 29. yroohj gouy

  yroohj gouyPred 18 urami

  Ju lumt Goja te dy ❤️🖤💪🏻

 30. Elton Cara

  Elton CaraPred 19 urami

  Kush mendon se ADEM JASHARI eshyt legjenda kombit bej like

 31. Eduart Luca

  Eduart LucaPred 20 urami

  Na bone mishin kokorra kokrra fisin kush i ka bo dislike

 32. Freshbobba

  FreshbobbaPred 21 uro

  Grüsse aus der Schweiz 🇨🇭🇦🇱

 33. Diora Salihu

  Diora SalihuPred 21 uro

  Ju lumtë🇦🇱🇦🇱😍😍👌👌👌👌

 34. Veton Halili

  Veton HaliliPred 21 uro

  Gjithmon 🇦🇱🇽🇰

 35. Malvina Nikolli

  Malvina NikolliPred 22 urami

  Super kang bravo 🇦🇱🇽🇰❤🦅

 36. Taulant Hoxha

  Taulant HoxhaPred 23 urami

  Goja ju lumte ju kendofte shpirti dhe 💖 per jet e mot

 37. Muhamed Shabani

  Muhamed ShabaniPred 23 urami

  Bash kenga shqiptar

 38. Gentii Alili

  Gentii AliliPred 23 urami

  me këndu per Adem Jasharin duhet me ditë me këndu jo me pallë si golldi

 39. xoobo vola

  xoobo volaPred 23 urami

  PRAPSEPRAP MËMËDHE 🇦🇱

 40. Avtokomanda Ultras

  Avtokomanda UltrasPred dnevom

  Oh sve vi ebam

 41. Shefit Gashi

  Shefit GashiPred dnevom

  2019 AGA 🇦🇱❤

 42. SHQIPERI ETNIKE

  SHQIPERI ETNIKEPred dnevom

  👐👏🇦🇱RRESPEKT Shqipe 🇦🇱👏👐

 43. Arjan Bebo

  Arjan BeboPred dnevom

  Edhe mu më ka lënë Baba e ZOTI ti pranoj xhenetin.🤲 Të lumtë goja Arian.

 44. Elion Kilos

  Elion KilosPred dnevom

  2019. KENGE KLASIK

 45. Yooung Boy

  Yooung BoyPred dnevom

  Du me mor hak ndihem shum keq pa mor se shpejti ⚔️⚔️🗡

 46. Arjan Bebo

  Arjan BeboPred dnevom

  Edhe unë Arian jam pa tjetër që këga patriotike më pëlqen, dhe juve bashk ju lumtë goja. Zoti ju ruajt, Amin 🤲

 47. Kujtim Selimi

  Kujtim SelimiPred dnevom

  SHQIPERI ETNIKE 🙏🙏😍😍SHQIPERI KOSOVE NJO JEMI E SHKIJET VEQ DISLIKE TJETER SEN ME BO SKA SHANCA MO👊👊👊BACA ADEM TRIMAT TU KAN RRIT DRENCIA RESPEKTE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💖

 48. florijan dobrunaj

  florijan dobrunajPred dnevom

  05,12,2019 a ka shqipe qe e ndegjon ende

 49. Elvis p

  Elvis pPred dnevom

  I vetmi këngtar që ven në përdorim trurin kur i shkrun tekstet

 50. Bardhyl Hamiti

  Bardhyl HamitiPred dnevom

  Keng shum e bukur ,ju lumt per interprrtim te shkelqyshem,po ti kishim vetem 1% politikanet atdhetar si Shyhretja dhe Goldi do te ishim kontinent ne veti.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 51. Ado Karabegovic

  Ado KarabegovicPred dnevom

  Adem Jashari 🇽🇰❤️ Selam Kosovo from Croatia 🇭🇷👐🏼🇽🇰

 52. Albana Sylshabanaj

  Albana SylshabanajPred dnevom

  Sonte e kam pa dhe e 4 terta her se po e nij

 53. Albana Sylshabanaj

  Albana SylshabanajPred dnevom

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 54. Albana Sylshabanaj

  Albana SylshabanajPred dnevom

  Gold te dy jemi shum atdhetar ne zemer e shpirt🤝🤝

 55. Albana Sylshabanaj

  Albana SylshabanajPred dnevom

  Zemra te kendoft Gold Ag💎💎🌟🌟❤❤🙏🙏👏👏👌👌

 56. Saud Arab

  Saud ArabPred dnevom

  Shikone video FLY IS END ON MY HAND

 57. Qlirim Perfect

  Qlirim PerfectPred dnevom

  04.12.2019

 58. Kusha Demolli

  Kusha DemolliPred dnevom

  Veq tri shkronja UQK

 59. Albo Musik

  Albo MusikPred dnevom

  Kengetari qe me pelqen ma shum osht☝️☝️☝️☝️☝️ Gold Ag ma i miri je ❤❤❤❤❤

 60. Kubilay 216

  Kubilay 216Pred dnevom

  🇦🇱🇹🇷

 61. Erblin 34

  Erblin 34Pred dnevom

  +best+

 62. Blind 02

  Blind 02Pred dnevom

  Gold Aga 💪🏻

 63. Papi Gjabri

  Papi GjabriPred dnevom

  Ju kendof zemra😘😘😘🇦🇱🇦🇱

 64. Lavdim Mjeku

  Lavdim MjekuPred dnevom

  Respekt shum keng e mir Lavdi gjith deshmorve te Uçķs 🔴⚫🔴⚫🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 65. Naim Elshani

  Naim ElshaniPred dnevom

  Respekt zemra ju knoft gjothmon e jet

 66. Ibro Ibrahimi

  Ibro IbrahimiPred dnevom

  respekt gold ag je nr 1

 67. Kumanova uck

  Kumanova uckPred dnevom

  Respect jasharve🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 68. Valjone Citaku

  Valjone CitakuPred dnevom

  JamE krenare qe jame drenicake me Ademe Jasharin

 69. Silver Aliu

  Silver AliuPred dnevom

  Otelumt gol ag telumt goja tegzoft zemra vlla shum mir hallall koft o yll ti je maimiri koktar telumt

 70. Service Al

  Service AlPred dnevom

  N qoftese je shqiptare boj like

 71. Monsieur Yougo

  Monsieur YougoPred dnevom

  Fuck albania from Germany.🇩🇪

 72. KoSoVsHqIpNi

  KoSoVsHqIpNiPred dnevom

  🇦🇱 U Ç K 🇦🇱

 73. Artan Xhafa

  Artan XhafaPred dnevom

  Ju lumte goja rrespekte x ju dhe x trimat e Kosoves do ti kendohet kanga brez mas brezi 🇦🇱🙏💪

 74. Nexha Dvorani

  Nexha DvoraniPred dnevom

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇽🇰🇦🇱

 75. Albion Kaleshi

  Albion KaleshiPred dnevom

  04-12-2019

 76. Muhamed Shabani

  Muhamed ShabaniPred dnevom

  O to knaqt zemra🖒🖒🖒🖒🖒👌👌👌👌 😂😂😂😂😍

 77. Sefedin Paliqi

  Sefedin PaliqiPred dnevom

  Lavdi deshmorve E juve Ju kendoft zemra

 78. Simkizz Gamer

  Simkizz GamerPred dnevom

  Majkata u picka

 79. ylli luti

  ylli lutiPred dnevom

  Hiti 2019-2020

 80. Xeni Hasanaj

  Xeni HasanajPred dnevom

  🔥🔥🔥🙏❤️❤️💣💣💣

 81. Arianit Tërbunja

  Arianit TërbunjaPred dnevom

  A po percaktohesh n ilahia a n muzik se e ke bo meshavin fene krejt hahaha

 82. Belisário Gomes da Silva

  Belisário Gomes da SilvaPred dnevom

  Great song.... Get your Free Gold Kit - Request a FREE Gold Kit by Bell Smith and Receive your FREE DVD + Forbes Issue. Send E-Mail to: [email protected]

 83. Rolo Tomassi

  Rolo TomassiPred dnevom

  Ganz Albanien lebt in der Schweiz

 84. Veton Sinanaj

  Veton SinanajPred dnevom

  Respekt per gold ag

 85. Vlatko Grencarevski

  Vlatko GrencarevskiPred dnevom

  🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰

 86. Leo Nidi

  Leo NidiPred dnevom

  Unë jam Drenica qe ta nal turrin...😂

 87. Bahrija Krasniqi

  Bahrija KrasniqiPred 2 dnevi

  Bravo se gjithmon kanga ma te mira ikendo👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 88. Albin Bajrami

  Albin BajramiPred 2 dnevi

  ♥️♥️♥️

 89. Albin Bajrami

  Albin BajramiPred 2 dnevi

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 90. Emanuela Tafili

  Emanuela TafiliPred 2 dnevi

  muzika me e mire

 91. SHQIPËRIA ETNIKE

  SHQIPËRIA ETNIKEPred 2 dnevi

  E kam ditëlindjen bashkë me FLAMURIN👐

 92. N. N

  N. NPred 2 dnevi

  Atyre 318 qe kan ba dislike 318 nana jav qifsha e 318 motra e cat ken mrena shpiet edhe atyre qe do tia bejn n'vazhdim

 93. albert sadiki

  albert sadikiPred 2 dnevi

  respekt per bacen adem prsh zvicer gostivar

 94. Liridon Durguti

  Liridon DurgutiPred 2 dnevi

  😍😍😍😍😍😍

 95. aola wili

  aola wiliPred 2 dnevi

  oh my GOD it keeps getting better

 96. Nora L

  Nora LPred 2 dnevi

  Bravo per kengen shume kuptim plote lavdi adem jasharit Jan nga shqiperia nga berati muzika eshte jeta ime degjoj cdo kenge jugu veriu nga kosova jetoj ne USA 🇦🇱 prej 22 vitesh jam shume krenare qe jam nga vendi me i bukur ne bote shqiperia 🇦🇱 desha te falenderoj te gjithe motrat dhe vellezrit nga kosova per ndimen e madhe qe dhane dhe po japin me sinqeritetin me te madh respekt 🇦🇱 🇦🇱 vetem respekt sado bota te na ndimoj ska si gjaku jon gjak shqiptari kosove 🇦🇱shqiperi jemi 1 respet te gjithe motrave dhe vellezerve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 pershendetje nga USA 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱🇦🇱

 97. Rockboy 87

  Rockboy 87Pred 2 dnevi

  Shqipëri+Kosovë= 1 kombë.

 98. Dardania Albania

  Dardania AlbaniaPred 2 dnevi

  Vallah shyqyr qe tkena Arian Agushi❤

 99. edin kajmak

  edin kajmakPred 2 dnevi

  Qu z zi ❤️🇦🇱

 100. edin kajmak

  edin kajmakPred 2 dnevi

  Der eine deutsche.