Gold AG
Gold AG
Gold AG

Kanali i vetëm zyrtar i Gold AG i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Gold AG, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:
Connect with Gold AG:
facebook.com/GoldAG.Legend
instagram.com/arianagushi1986
ONIMA:
[email protected]
© 2018 Gold AG. All Rights Reserved

Gold AG - Heroinat
4:46

Gold AG - Heroinat

Pred 8 dnevi

Gold AG - Suhareka
3:28

Gold AG - Suhareka

Pred 10 meseci

Gold AG - History
3:26
Gold AG - Une
3:22

Gold AG - Une

Pred 4 leti

Gold AG - Nguce Ananin
3:52
Gold Ag - Kosova
4:18

Gold Ag - Kosova

Pred 5 leti

Gold AG - Ma i Qarti
3:40
Gold Ag - Shkupi
3:15

Gold Ag - Shkupi

Pred 5 leti

Komentarjev
 1. TheSpiceMon

  TheSpiceMonPred 22 urami

  Mut paske bo

 2. XGAMING

  XGAMINGPred 22 urami

  2020 a e ngon hala najkush

 3. Chris Hemsworth THOR

  Chris Hemsworth THORPred 23 urami

  2020 a ngohet hale

 4. vangjel bashari

  vangjel bashariPred dnevom

  TE LUMTE GOJA😍

 5. Egzonit Krasniqi

  Egzonit KrasniqiPred dnevom

  Ebdbdbddbosh

 6. Ardian Gutaa

  Ardian GutaaPred dnevom

  2020 😎👍🏻

 7. Albina B

  Albina BPred dnevom

  Arian kemi nevoj per ma shum Kenge te kesaj natyre.... Kto pershkruajn historin Kosovare dhe pasi shum po japin mund politikaet dhe "intelektualet" qe ta turbullojn luften, prij kesaj dukurie dhe ben keng Historike nje nga nje. Suksese se me te vertrete je. 👌

 8. Dalip Saiti

  Dalip SaitiPred dnevom

  2020 hala ngohet🖤👍

 9. Entela Mustafaraj

  Entela MustafarajPred dnevom

  💎

 10. Qefsere Tahiri

  Qefsere TahiriPred dnevom

  💔😔😔😔👍👍👍👍👍👍

 11. Qefsere Tahiri

  Qefsere TahiriPred dnevom

  😔😔😔👍👍👍👍👍

 12. Teuta Iseini

  Teuta IseiniPred dnevom

  allahu të beftë ymer gjatë të beft prej banorëve të xhenetit inshaallah vazhdo zoti te ndihmoft djali dhe vllai jon

 13. GIMIOfficial

  GIMIOfficialPred dnevom

  Gold Ag🤴🇦🇱🤲🏼

 14. MS video

  MS videoPred dnevom

  25/01/2020 👍👍👍

 15. random person

  random personPred dnevom

  Un them troj ky eshte emri i vertet mendoj por edhe e verteton vet emri troj pershendetje nga epiri

 16. Fidan Retkoceri

  Fidan RetkoceriPred dnevom

  Shum kanga e mir e ki Qit brovo

 17. random person

  random personPred dnevom

  Gold mos ju nda kengeve patriote se na ka zen gjumi si komb

 18. Fidan Retkoceri

  Fidan RetkoceriPred dnevom

  Shum kang e mir veq vazhdo me kang te mira

 19. Geli Kllo

  Geli KlloPred dnevom

  i madh je gold🙏

 20. Baki Gashi

  Baki GashiPred dnevom

  Rrnofsh Arian Agushi made in Lugina 💪

 21. A A

  A APred dnevom

  RESPEKT ARIJAN. E TREGON XHITHMON PERJETIMET DHE HEKJEN E POPULLI TON. ZOTI ESHT I MADH DHE ATO ARMIK DO TA PAGUJN ME XHENEM.

 22. random person

  random personPred dnevom

  Bukur o vellezerit Darden kaonet tung

 23. random person

  random personPred dnevom

  Bukur o vellezerit Darden kaonet tung

 24. random person

  random personPred dnevom

  Ju falte kisha e lacit o dardania

 25. random person

  random personPred dnevom

  Dardanet ilirianet jemima ne

 26. Igli Mija

  Igli MijaPred dnevom

  Legjend gold ag

 27. Fidan Retkoceri

  Fidan RetkoceriPred dnevom

  💪💪💪💪

 28. Amar Iseni

  Amar IseniPred dnevom

  Te lumt golld

 29. Fidan Retkoceri

  Fidan RetkoceriPred dnevom

  ❤️❤️❤️

 30. Milan LOve

  Milan LOvePred dnevom

  Te ruajt zoti je ma i miri te bekofte zoti vec me te mira na ke sjell vetem keng te mira .Esht shm e bkr kjo keng unike ashtu sic jane edhe nenat shqiptare 😍😍😍

 31. Dr Ledian

  Dr LedianPred dnevom

  2020 ngohet Respekt oslo

 32. Musli Alman Mina Goni Cani

  Musli Alman Mina Goni CaniPred dnevom

  Qunuuuu shqiptar ta bajm shqipri etnikeeeeee

 33. Fron Geci

  Fron GeciPred 2 dnevi

  ⚡️2020

 34. N. N

  N. NPred 2 dnevi

  Gold ag më i miri ❤❤❤❤

 35. Feri Sokoli

  Feri SokoliPred 2 dnevi

  😥😥 per ata qe nuk i kan dijani vleren nanes se po e humbe nuk kthehet dot malli gjdo dit e ma teper te mer per ta

 36. Qefsere Tahiri

  Qefsere TahiriPred 2 dnevi

  shyret behluli gold ag 🇦🇱🇦🇱👍👍

 37. Albjona Leka

  Albjona LekaPred 2 dnevi

  Bravo te lumtu goja suksese😘

 38. Andi Domi

  Andi DomiPred 2 dnevi

  Amaneti deshmoreve eshte Atdheu mbi te gjitha...rroft uck

 39. Esat Saliu

  Esat SaliuPred 2 dnevi

  like kush osht i deshprum ne 2020 me Politiken e kosoves , e qe e kerkon Ademin e Agimin ???

 40. Ismet Xhemaili

  Ismet XhemailiPred 2 dnevi

  Bravos Arian ti po percell shum mesazhe per ket popull ..ja zbardhe ftyren lugines pe kallxon zemren e mir qe e ka Preshevart per ket popull #respekte 🤝❤

 41. Leotrim Gashi

  Leotrim GashiPred 2 dnevi

  Qdo dit ka 10 her pe ngoj rrespekt Gold

 42. lela muca

  lela mucaPred 2 dnevi

  💖

 43. Dani Gegaj

  Dani GegajPred 2 dnevi

  😭😭😹👿🧡👿🧡😅👿👿😩🧡🧡👹🧡👹😭😂😍👹😱🧡😩👍😂😩😂👹👹😂👹👹😭😩😂🤔😃🤒😹😩👍🏽😹😹😹👍🏽😼😩😀😀😩😀😹😀😂😹👍🏽😹😂😂😅😼😂😹💙💙😼💙👿😂💙😂😱😹❤️

 44. prinzessin lina

  prinzessin linaPred 2 dnevi

  👌

 45. vehbi zenuni

  vehbi zenuniPred 2 dnevi

  NUK KA ME TE FORTA SE NENAT SHQIPTARE GJITHEMON KAN LINDE TRIMA TE PA VDEKSHEM ME RRESPEKT SHUME TE MADHE PER NENAT SHQIPTARE LAVDI LAVDI LAVDI TE PERHERSHME NENAVE SHQIPTARE

 46. mr baba

  mr babaPred 2 dnevi

  2020 ado ket bre najher ksi kangee 😩😢

 47. Bunjamin Memedi

  Bunjamin MemediPred 2 dnevi

  Shum keng e bukur kombinim i mir dy kengtar qe ia vlen me degju

 48. Endi Sllamniku

  Endi SllamnikuPred 2 dnevi

  Kenga me e mir HEROINAT suksese golld je ma i miri

 49. Lalushi Behrami

  Lalushi BehramiPred 3 dnevi

  😭😭 qfar kange e mir

 50. Urim Arshiaj

  Urim ArshiajPred 3 dnevi

  Gold AG i math

 51. Aldo Marku

  Aldo MarkuPred 3 dnevi

  Flake fare 👍👏😍😍

 52. Faton Sinani

  Faton SinaniPred 3 dnevi

  Kushtuar viktimav te dhunes ..... mendoj

 53. Beqir Maliqi

  Beqir MaliqiPred 3 dnevi

  Adem e ka emrin liria kjo familje legjendare nuk do te harrohet kurr prej popullit shqiptar lavdi vepres te familjes Jashari 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 54. niko nicko2

  niko nicko2Pred 3 dnevi

  Kur të këndon shpirti....një muzikë të të tillë.

 55. eleni staka

  eleni stakaPred 3 dnevi

  Gold ❤ po te lutem shume o i madhi zot ma ruj nanen time se sh ka derdhur lot😔👑👌 Nane ❤

 56. amirs1337

  amirs1337Pred 3 dnevi

  2020

 57. Florian Ndoci

  Florian NdociPred 3 dnevi

  Nuk e di a ka dashuri ma tmadhe se dashuria e mamit per djalin e vet sa do i keq te jet djali mami gjithmon thet a djali jem mbrti i zemers teme mama asht nje dhurat prej zotit ❤❤❤❤❤❤❤

 58. besir beso

  besir besoPred 3 dnevi

  2020 shkuppp

 59. besir beso

  besir besoPred 3 dnevi

  2020

 60. besir beso

  besir besoPred 3 dnevi

  2020

 61. besir beso

  besir besoPred 3 dnevi

  2020

 62. besir beso

  besir besoPred 3 dnevi

  2020

 63. Albanian Master 99

  Albanian Master 99Pred 3 dnevi

  Qifsha Eulexin qifsha evropen

 64. Jori Fetahu

  Jori FetahuPred 3 dnevi

  Artis i kompletum me tana tmirat 👑👑

 65. Girl Girl

  Girl GirlPred 3 dnevi

  🙏🙏🙏👏👏👏 🤩🤩🤩

 66. elda Aziri

  elda AziriPred 3 dnevi

  Ich meine Albanien

 67. elda Aziri

  elda AziriPred 3 dnevi

  Respekte nga gjermani a

 68. Erdi Erdi

  Erdi ErdiPred 3 dnevi

  Like per heroinat tona 😘😘😘

 69. albana cela

  albana celaPred 3 dnevi

  1 like 1 nenat

 70. Yardiiie Tingz

  Yardiiie TingzPred 3 dnevi

  Ta qisha mutslimanin e nanes ty te parit edhe te gjithve ktu ke komentet i know it hurts po noizy ta ka fut karin kamikaz karit shko plas dikun he kar ti me ba muzik arab moterqir ta qifte 🐖 🐷 nanen 😂

 71. Nerada Dardha

  Nerada DardhaPred 3 dnevi

  Bravo vella 😍 super hit dhe super mesazh per te gjithe ato qe e kuptoin 😍xheneti jone eshte tek kembet e nenes ☝☝

 72. Ermal Haklaj

  Ermal HaklajPred 3 dnevi

  🇦🇱banu bashk nji her o Trima se arrmiku bes nuk ka 🇦🇱

 73. Dake Prendi

  Dake PrendiPred 3 dnevi

  Lum nana qet ka

 74. 123 321

  123 321Pred 3 dnevi

  Kush e ngon more hala like

 75. Marsel hyseni

  Marsel hyseniPred 3 dnevi

  Maqedoni osht jona 🇽🇰🇦🇱❤

 76. ahahahahaha ahahahahah

  ahahahahaha ahahahahahPred 4 dnevi

  Tlumt gojaa😙😙😙💜💜💜💜💖💖💖💖

 77. Petrit Mullameti

  Petrit MullametiPred 4 dnevi

  Legjenda gold AG

 78. Fedahije Ibrahimi

  Fedahije IbrahimiPred 4 dnevi

  😭Deri sot nuk kam derdhur lot për asnji këng ma metvërtet mka bër të qaj aq shum e ngjoj pa pushim...Përshendetje nga zemra për Gold AG..bravo❤Të dua nëna ime😘😘

 79. Meja Meki

  Meja MekiPred 4 dnevi

  Cili spoti (kënga) fillon me ket bacin dhe fëmiju?

 80. Blera Llakaj

  Blera LlakajPred 4 dnevi

  Respekt

 81. ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕPred 4 dnevi

  ? 0:44 ?? ??????

 82. Klevis Koka

  Klevis KokaPred 4 dnevi

  Ne komet e dun nonen gjith ralitet jo gjith me aq sa kam pa nona esht xheneti po jan disa se din

 83. erdelin b13

  erdelin b13Pred 4 dnevi

  Koje arjan qaj qe ta han

 84. Ferdinand Ruci

  Ferdinand RuciPred 4 dnevi

  Shum bukur respekte

 85. Ferdinand Ruci

  Ferdinand RuciPred 4 dnevi

  Shum bukur respekte

 86. Xhevrije Morina

  Xhevrije MorinaPred 4 dnevi

  Prefekt si gjdo kang edhe kjo👏👏

 87. Jasemina Milollari

  Jasemina MilollariPred 4 dnevi

  Ku ka jastek me tmir se prehri i Nenes Nena esht drita e jetes ❤

 88. Lumturije Beqiri

  Lumturije BeqiriPred 4 dnevi

  te lumt vlla

 89. MB GML

  MB GMLPred 4 dnevi

  😭😭😭o Allah na fal neve qe I idhnojm Nanat tona

 90. Kastriot Berisha

  Kastriot BerishaPred 4 dnevi

  62 Shkije dislike e kan ba

 91. Ermonda Huli

  Ermonda HuliPred 4 dnevi

  Shum muzike e bukur

 92. Visit Albania

  Visit AlbaniaPred 4 dnevi

  🇺🇸🇽🇰🇦🇱

 93. Bobi Bobi

  Bobi BobiPred 4 dnevi

  Kjo është këngë... Bravo cuna

 94. Marigona Ylli

  Marigona YlliPred 4 dnevi

  GOLd AG ⭐☝️🤲🙏👌👍 O Sikur NANA 👨‍👩‍👧 ⭐☝️🤲🌏🙏

 95. Vlora Qoqaj

  Vlora QoqajPred 4 dnevi

  🙏🙏🤲🤲

 96. Amra Mujovic

  Amra MujovicPred 4 dnevi

  inshallah da se nadjem sa mog oca u djenet jarabi

 97. Eduard Kista

  Eduard KistaPred 4 dnevi

  Na i kena mbrojt gjithmon kombet tjera qe kan trokoit te dera jon! Po ku jan tash ata popuj qe na i kena ndihmu dhe shpetu??! Shum ju dua krejt shqiptaret kudo qe jan. ❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 98. WOLVERINE TV

  WOLVERINE TVPred 4 dnevi

  Pse PO bon kenge koti mor. Qe njish ime se per rap ik te tallavat. Kam qene fans i joti PO ik re legen.

 99. SILVIA FRANC

  SILVIA FRANCPred 4 dnevi

  BRAVO GOLDI TE DA SHUMMMM🤲🤲🤲🤲🤲

 100. Agnesa Tigani

  Agnesa TiganiPred 4 dnevi

  Qka pobadaniredani